لاو سینما : سینمای ایران و جهان

فقدان این همکار محترم را به خانواده داغدار ایشان و اهالی سینما تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل ...

آخرين به روز رساني : شنبه 26 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 666,2151
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3552
تاريخ انتشار : سه شنبه 06 تير 1396 - 3:0

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی طی پیامی ‌درگذشت سیدحسن صالح ضیابری (سعید صالح) کارشناس پیشکسوت جشنواره‌های سینمایی را تسلیت گفت.

 

در این پیام آمده است:

 

«در آخرین روز از ماه مبارک رمضان درگذشت سیدحسن صالح ضیابری از کارشناسان با تجربه و پیشکسوت بنیاد سینمایی فارابی که برای اهالی سینما نام آشنا است، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

 

مرحوم سیدحسن صالح ضیابری کارشناس پیشکسوت امور جشنواره‌های بنیاد فارابی سابقه سه دهه همکاری با جشنواره‌های سینمایی داشت و خاطرات ناب و ارزشمندی از اهالی سینما و رویدادهای سینمایی به خصوص جشنواره فیلم فجر و جشنواره فیلم کودک و ونوجوان داشت، او همکاری با اخلاق، خلاق، متخصص و دلسوز بود و سنگ زیرین آسیاب جشنواره‌های سینمایی محسوب می‌شد. بی‌شک فقدان این همکار پیشکسوت سینمایی ضایعه‌ای دردناک برای جامعه سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی محسوب می‌شود.

 

فقدان این همکار محترم را به خانواده داغدار ایشان و اهالی سینما تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

 

علیرضا تابش

 

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد