لاو سینما : سینمای ایران و جهان

فقدان این همکار محترم را به خانواده داغدار ایشان و اهالی سینما تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل ...

آخرین به روز رسانی : دوشنبه 29 آبان 1396


کل مطلب : 3612 مطلب / کل بازدید : 507,1571
تبلیغات

تبلیغات
کانال تلگرام لاوسینما
خرید بلیط زیر سقف دودی

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3552
تاریخ انتشار : سه شنبه 06 تير 1396 - 3:0
بازدید : 3256

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی طی پیامی ‌درگذشت سیدحسن صالح ضیابری (سعید صالح) کارشناس پیشکسوت جشنواره‌های سینمایی را تسلیت گفت.

 

در این پیام آمده است:

 

«در آخرین روز از ماه مبارک رمضان درگذشت سیدحسن صالح ضیابری از کارشناسان با تجربه و پیشکسوت بنیاد سینمایی فارابی که برای اهالی سینما نام آشنا است، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

 

مرحوم سیدحسن صالح ضیابری کارشناس پیشکسوت امور جشنواره‌های بنیاد فارابی سابقه سه دهه همکاری با جشنواره‌های سینمایی داشت و خاطرات ناب و ارزشمندی از اهالی سینما و رویدادهای سینمایی به خصوص جشنواره فیلم فجر و جشنواره فیلم کودک و ونوجوان داشت، او همکاری با اخلاق، خلاق، متخصص و دلسوز بود و سنگ زیرین آسیاب جشنواره‌های سینمایی محسوب می‌شد. بی‌شک فقدان این همکار پیشکسوت سینمایی ضایعه‌ای دردناک برای جامعه سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی محسوب می‌شود.

 

فقدان این همکار محترم را به خانواده داغدار ایشان و اهالی سینما تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال‌ برای ایشان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

 

علیرضا تابش

 

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی»

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازدید