لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی درباره زمان اکران این فیلم عنوان کرد: با این وضعیت اکران ترجیح می‌دهم، اولین نمایش آن در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر باشد. به هر حال در آن زمان فضای بهتری...

آخرين به روز رساني : جمعه 25 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 663,4281
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3551
تاريخ انتشار : یکشنبه 04 تير 1396 - 17:39

بهمن کامیار تهیه‌کننده و کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت ساخت «خیابان دیوار»  گفت: این اثر در مرحله پایانی تدوین قرار دارد و فکر می‌کنم این مرحله طی دو، سه روز آینده به پایان برسد.

 

وی درباره زمان اکران این فیلم عنوان کرد: با این وضعیت اکران ترجیح می‌دهم، اولین نمایش آن در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر باشد. به هر حال در آن زمان فضای بهتری برای اکران و نقد فیلم وجود دارد.

 

گفتنی است؛ «خیابان دیوار» دومین تجربه کارگردانی بهمن کامیار بعد از فيلم سينمايی «مرداد» است که تهیه‌کنندگی آن را مصطفی کیایی بر عهده دارد و در فضایی اجتماعی داستان زندگی زنی به نام مهری را روایت میکند که ناخواسته درگیر ماجرایی مجهول می‌شود و در پی حل آن است.

 

ژاله صامتی، محمدرضا غفاری، احسان امانی، رویا جاوید نیا، معصومه رحمانی، ایرج سنجری، بابک بهشاد، جواد زیتونی، بیژن افشار، میثاق جمشیدی، مژده دایی، سید وحید منافی، مهدی میری، پاوان افسر، اکبر مددی‌مهر، غلامحسین عباسی، مهران آتش زا، فرزاد سینا، شهرزاد بخشی، مهران فراهانی، فاطمه بابایی، رضوان جعفری، حمیدرضا خسرویون، رعنا آزادی‌ور و محسن کیایی در این اثر به ایفای نقش پرداختند.باشگاه خبرنگاران

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد