لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی ادامه داد: مشکل ماجرای ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی این است که جمع کردن آن گروه دور هم کاری دشوار است.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 28 آبان 1397


کل مطلب : 4660 مطلب / کل بازديد : 669,8491
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3531
تاريخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 - 11:7

مهران مهام تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «دردسرهای عظیم»  گفت: تمایل زیادی برای ساخت فصل سوم سریال «دردسرهای عظیم» دارم و حتی قصه آن را هم در ذهنم پرورانده‌ام البته باید با نویسنده و دیگر عوامل صحبت کنم.

وی ادامه داد: مشکل ماجرای ساخت فصل سوم این مجموعه تلویزیونی این است که جمع کردن آن گروه دور هم کاری دشوار است.

مهام تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که وجود دارد این است که بازیگرهایی که در برخی سریال‌ها موفق می‌شوند، پس از مدتی سرگرم فعالیت در سینما می‌روند و بازگرداندن آن‌ها از سینما دشوار است البته نمی‌دانم در سینما چه اتفاقی می‌افتد که تلویزیون برایشان جذابیت سابق را ندارد.

وی در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: یکی دیگر از دشوارهایی که در مسیر تولید فصل سوم«دردسرهای عظیم» وجود دارد این است که هنرمندی مانند مهدی هاشمی که هم‌اکنون مشغول کار است و ما باید فرصتی را فراهم آوریم که در آن تمامی بازیگرانمان را جمع کنیم در حالی‌که در جایی مشغول به کار نباشند و با توجه به اینکه «دردسرهای عظیم» مجموعه‌ای پر بازیگر بود، جمع کردن هنرمندان آن کاری سخت است.

تهیه کننده سریال «پنچری» افزود: اولین کاری که برای ساخت فصل جدید «دردسرهای عظیم» باید صورت بگیرد این اس که ما ابتدا باید به یک قصه منسجم برسیم و سپس برای تولید آن تمامی اعضای گروه‌ با همدیگر هماهنگ شوند.

وی خاطرنشان کرد:فصل سوم سریال «دردسرهای عظیم»را با برزو نیک‌نژاد کارگردان فصل‌های اول و دوم این مجموعه پیش می‌رویم چرا که حق معوی این مجموعه به او تعلق دارد. مشرق 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد