لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این هنرمند عرصه سینما و تئاتر تاکید کرد: ما در کنار یکدیگر به عنوان اصحاب فرهنگ جمع می شویم و اتفاقات خوب و بد جامعه را نشان می دهیم.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 29 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 572,0591
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3524
تاريخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1396 - 14:28

شهاب حسینی که روز یکشنبه با یک ساعت تاخیر در نشست خبری نمایش «اعتراف» که کارگردانی آن را بر عهده دارد، حضور یافت در واکنش به اعتراض خبرنگاران نسبت به این موضوع گفت: در شروع جلسه نیازی به حضور من نبود و ترجیح می دادم که در زمان پایانی نشست، صحبت کنم و باید جلسه در ساعت مقرر آغاز می شد.

وی افزود: برای کار نمایش نیاز چندانی به صحبت و حرف نداریم بلکه کار باید دیده شود.

حسینی با بیان اینکه اگر سوالی باشد پاسخ می دهیم و اگر نباشد نیازی به صحبت کردن نداریم، خاطرنشان کرد: فرهنگ و رسانه برای اثبات چیزی کنار هم قرار نمی گیرند بلکه برای تعامل باید در کنار هم جمع شوند.

وی درباره عدم حضور علی نصیریان در این نشست نیز اظهار کرد: دلیل نبودن ایشان قابل درک است زیرا با حواشی اخیر، این جلسات رنگ و بوی خود را از دست داده و به جلسات پرسش و پاسخ تبدیل شده است.

این هنرمند عرصه سینما و تئاتر تاکید کرد: ما در کنار یکدیگر به عنوان اصحاب فرهنگ جمع می شویم و اتفاقات خوب و بد جامعه را نشان می دهیم.

حسینی خاطرنشان کرد: دست رسانه و فرهنگ برای ارتقای فرهنگ جامعه باید در دست هم باشد و وضعیت فعلی تاسف آور است.

حسینی با بیان اینکه باید همه چیز در چارچوب احترام متقابل پیش برود، گفت: من پیش از جلسه شرایط را پیش بینی کرده بودم اما برای تاخیر عذرخواهی می کنم که دلیل اصلی آن بار ترافیکی حاصل از شب های احیا بود.ایرنا

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد