لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در این فیلم تمام تصمیم گیری های مهم خانواده بر عهده افسانه است، حتی رفتن همسرش به خارج از کشور و اقامت ۲۰ ساله او در مالزی به دلیل تصمیم او است.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 مهر 1397


کل مطلب : 4640 مطلب / کل بازديد : 638,9791
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3502
تاريخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1396 - 10:12

 افشین شرکت کارگردان سینما  درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «نامحرم ها» گفت: این فیلم ۶ بازیگر اصلی دارد که ۵ نفر از آنها نقش اول هستند. «نامحرم ها» روایتگر داستان زندگی ۲ خانواده است که نقش پدر یکی از خانواده ها را فرهاد قائمیان بازی می کند.

 

وی افزود: همانطور که گفتم این فیلم روایتگر داستان زندگی ۲ خانواده است که مادر یکی از خانواده ها با نام افسانه بار اصلی کشمکش های داستان را به دوش می کشد و گذشته و آینده او با هم ادغام می شود. او دختری دارد که تازه مدرک وکالت خود را گرفته و مادر پسری است که درحال گذراندن دوران سربازی خود است. از طرفی همسر افسانه در مالزی زندگی می کند و در آنجا به کار لوله کشی می پردازد، در این فیلم تمام تصمیم گیری های مهم خانواده بر عهده افسانه است، حتی رفتن همسرش به خارج از کشور و اقامت ۲۰ ساله او در مالزی به دلیل تصمیم او است.

 

شرکت عنوان کرد: علیرضا برازنده فیلمبردار این اثر است اما با توجه به اینکه این روزها مشغول فیلمبرداری یک فیلم است منتظریم تا کارش در آن فیلم به پایان برسد و سپس ما پیش تولید «نامحرم ها» رادر  اواخر خردادماه آغاز کنیم. پیش تولید به مدت یک ماه به طول می انجامد و سپس در مرداد ماه فیلمبرداری را آغاز می کنیم، این را هم باید عنوان کنم که محمدرضا دلپاک به عنوان طراح صدا و صداگذار در این اثر با ما به همکاری می پردازد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد