لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی درباره نقشش در این فیلم افزود: با این سن و سالی که من دارم تنها به من نقش مادر می‌دهند و در این فیلم هم مثل گذشته در نقش مادر یک خانواده ظاهر شده‌ام.

آخرين به روز رساني : شنبه 26 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 666,1841
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3497
تاريخ انتشار : یکشنبه 21 خرداد 1396 - 15:31

شیرین یزدان بخش بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو ، درخصوص فعالیت‌های خود در سال 96 گفت: امسال تاکنون تنها در یک فیلم به نام "جاده قدیم" به ایفای نقش پرداخته‌ام و هنوز هم فیلمبرداری این اثر ادامه دارد و به جز این اثر هنوز کار دیگری را انجام نداده‌ام. البته هنوز ابتدای سال است و کارهای دیگر معمولاً در نیمه دوم سال اتفاق می‌افتد.

 

وی درباره نقشش در این فیلم افزود: با این سن و سالی که من دارم تنها به من نقش مادر می‌دهند و در این فیلم هم مثل گذشته در نقش مادر یک خانواده ظاهر شده‌ام. جاده قدیم مضمونی اجتماعی داشته و به یکی از مشکلات جامعه می‌پردازد.

 

بازیگر بوسیدن روی ماه درباره نحوه حضور جوانان در سینما تصریح کرد: واقعیت امر نمی‌دانم چه طور باید وارد عرصه بازیگری شد. خود من  تصادفی وارد عرصه سینما شدم و این سوال را باید کسانی پاسخ دهند که مراحل مختلف سینما را گذرانده اند.

 

وی درباره چگونگی حضور خود در بازیگری تاکید کرد: پس از بازنشستگی اوقات فراغتم را به دیدن تئاتر می‌رفتم. در یکی از همین تئاتر‌ها کارگردانی به من گفت برای نقشی به بازیگری مثل من که شناخته‌شده هم نباشد نیاز دارند و قرار شد همان یک کار را بازی کنم که آن یکبار کار هنوز تمام نشده است.میزان

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد