لاو سینما : سینمای ایران و جهان

بازیگر\\\"شور عشق\\\" ادامه داد: در حال حاضر کسی می تواند کار کند که خودش سرمایه گذاری کند و یا یکی از اطرافیانش در کارهای سینمایی باشند.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 مهر 1397


کل مطلب : 4640 مطلب / کل بازديد : 639,0251
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3491
تاريخ انتشار : یکشنبه 21 خرداد 1396 - 13:1

مینا نوروزی بازیگر عرصه سینما و تلویزیون در گفت و گو  گفت: تصور می‌کنم مهم‌ترین ویژگی برای بازیگر شدن، برخورداری از دانش این حرفه است مانند زمانی که یک فرد بخواهد پزشک شود در ابتدا باید درس بخواند، آموزش ببیند و پس از دریافت تخصص لازم وارد این حرفه شود.

 

وی ادامه داد: البته این موضوع وجود دارد که در حرفه ما در برخی موارد افرادی وارد می‌شوند که تخصص لازم را ندارند، اما به طور یقین چنین افرادی به مرور زمان ماندگاری و تأثیرگذاری لازم بر روی مخاطب را نخواهند داشت.

 

نوروزی تصریح کرد: البته ممکن است بسیاری از افراد به خاطر مسائلی مانند چهره وارد بازیگری شوند و به موضوعات علمی و تخصصی در طول زمان توجه کنند، البته ادامه راه در مسیر بازیگری باید به شکل درست و منطقی صورت بگیرد در غیر این صورت نتیجه ای ندارد.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به نقش کلاس‌های بازیگری در بروز استعداد‌های یک فرد علاقمند به این عرصه توضیح داد: اگر در کلاس‌های بازیگری افراد دانش آموخته و متخصص تدریس کنند، اتفاق‌های بسیار خوبی رخ می‌دهد و ممکن است در مواردی حتی با دانشکده نیز تفاوتی نداشته باشند چرا که افراد در این کلاس‌ها آموزش می‌بینند که چگونه صحبت کنند و حتی چگونه حرکت‌های لازم برای ایفای نقش‌های مختلف را داشته باشند.

 

وی یادآور شد: البته در مواردی دیده می‌شود که افرادی که در کلاس‌های بازیگری مشغول فعالیت هستند، خودشان نیاز به یک دوره آموزشی دارند، اما در چنین مواقعی باید یک مقدار وجدان هم وجود داشته باشد ولزوما همه افرادی که مجوز فعالیت دارند، نمی‌توانند اساتید خوبی باشند.

بازیگر" دنیای شیرین دریا" تصریح کرد: همسرم کارگردان است و متأسفانه او هم مشغول نیست. در واقع به این ترتیب امرار معاش به سختی انجام می شود. بخش زیادی ازاعتراض 30 خانم بازیگر هم به خاطر به سختی افتادن شرایط مالی و امرار معاش بود. این را هم باید بگویم یک بخشی از اموال من را کلاهبرداری کردند و یک بخش دیگری را هم که پس انداز کرده بودم، در دوران بیکاری از بین رفت.


نوروی فر ادامه داد: 2 سال است که درگیر کارهای کلانتری و دادگاه هستم. یکی از آقایانی که زمانی درسینما جزو بچه ‌های صحنه بود از 40 نفر از بچه های سینمایی کلاهبرداری کرد از من هم ملکی به ارزش 3 میلیارد تومان برد. این پول در واقع مربوط به ملک ما در فشم بود.  او بعد از کلاهبرداری در فیلم‌هایی همچون "پرویز"،" در دنیای تو ساعت است؟" و " احتمال باران اسیدی" مشارکت داشت که هم اکنون متواری است. او از بچه های سینمایی خانه، مغازه، ماشین و پول کلاهبرداری کرد. بیشترین کلاهبرداریش هم از من بود.

بازیگر"شور عشق"  ادامه داد: در حال حاضر کسی می تواند کار کند که خودش سرمایه گذاری کند و یا یکی از اطرافیانش در کارهای سینمایی باشند.میزان

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد