لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به گفته وی، ممکن است فیلمی در بخش اول موفق بوده و فروش خوبی در سالن های سینمایی داشته باشد

آخرين به روز رساني : دوشنبه 28 آبان 1397


کل مطلب : 4660 مطلب / کل بازديد : 669,8061
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3469
تاريخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1396 - 11:23

فریدون حسن پور روز سه شنبه افزود: ساخت سری دوم فیلم ها، تجربه ای جهانی است و به خاطر جذابیت و فروش خوب، مخاطبان زیادی را دارد.

وی با اشاره به سه گانه موفق فیلم سینمایی «پدرخوانده» ساخته فرانسیس فورد کاپولا تصریح کرد: فیلمی برای نخستین بار تولید می شود و پس از نمایش فروش خوبی دارد، باید عوامل فیلم با وسواس بیشتری سری دوم آن را بسازند که ریزش مخاطب نداشته باشد.

حسن پور ادامه داد: در واقع فیلم های باکیفیت و ارزشمند که در سری های مختلف ساخته می شود اقتصاد سینما را سرپا نگه می دارند، البته باید تهیه کنندگان و کارگردان ها نسبت به تولید سری دوم نوع فیلم ها دقت بیشتری کنند.

به گفته وی، ممکن است فیلمی در بخش اول موفق بوده و فروش خوبی در سالن های سینمایی داشته باشد اما در بخش دوم به دلیل کوتاهی عوامل فیلم، در نوع و محتوا مورد توجه قرار نگیرد که این موضوع به اقتصاد صنعت سینما ضربه می زند.

کارگردان سریال تلویزیونی «گذر از رنج ها» تصریح کرد: طی دو سه سال اخیر مردم با سینما آشتی کرده اند و فیلم ها فروش میلیاردی داشته اند، پس باید در انتخاب ساخت سری دوم فیلم ها حساسیت بیشتری داشته باشیم تا صنعت سینما زنده و پابرجا بماند.

 


صدای مطلب بالا : این صدا کامپیوتری بوده و احتمال تلفظ اشتباه برخی لغات وجود دارد 

 

لینک دانلود صدای مطلب

 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد