لاو سینما : سینمای ایران و جهان

تعداد سانس‌های آن هم خیلی بیشتر بود ولی ما برای «خشم و هیاهو» 11 سینما داشتیم با سانس‌های محدودتر. «ابد و یک روز» فیلم بسیار خوبی بود ولی بحث من سر شرایط عادلان

آخرین به روز رسانی : جمعه 28 مهر 1396


کل مطلب : 3598 مطلب / کل بازدید : 495,7801
تبلیغات

تبلیغات
کانال تلگرام لاوسینما
خرید بلیط زیر سقف دودی

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3465
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 خرداد 1396 - 4:45
بازدید : 3236

طناز طباطبایی شرایط اکران  فیلم ویلایی ها را از ابتدا ناعادلانه خواند و گفت: «علاوه بر اینکه در جشنواره فیلم فجر در حق فیلم ما کم لطفی شد و با آن سلیقه‌ای برخورد کردند، متاسفانه در زمان اکران هم میزان زیادی از کم لطفی و کم توجهی به فیلم ما شد.» 

 

او ادامه داد: «ویلایی‌ها» با اکران محدودی روی پرده سینماها رفت و در سانس‌هایی اکران شد که شرایط خوبی برای سینما رفتن نبود. فیلم ما همزمان با امتحانات و انتخابات و ماه رمضان و ... اکران شد و این شرایط اصلا عادلانه نبود. برای اکران فیلم ما فرصت‌های بهتری بود که به فیلم ما تعلق نگرفت.» 

 

این بازیگر در ادامه توضیح داد: «با وجود تمام این شرایط که ما را از یک گیشه خوب محروم می‌کند، سانس‌های ما نیز در زمان اکران دچار مشکل شدند، یعنی «ویلایی‌ها» در سانس‌هایی نمایش داده شد که کمترین میزان مخاطب را دارد و این مسئله نهایت کم توجهی و کم لطفی بود که می‌توانستند در حق فیلم ما بکنند.» 

 

طباطبایی افزود: «ما ابتدای اکران 12 سینما و هر سینما سه سانس داشتیم که واقعا این تعداد سانس و سینما جای تعجب دارد.» 

 

او درباره لزوم ایجاد شرایط یکسان برای اکران فیلم‌های دیگر ژانرها در برابر آثار کمدی گفت: «این شرایط اکران برای فیلم‌های کمدی به این صورت نیست و اوضاع برای آنها ظاهرا بهتر است در صورتی‌که آن‌ها فیلم‌هایی نیستند که روند سینمای ما را رشد دهند یا تعیین کننده باشند. به صرف اینکه کمدی‌ها، فیلم‌های بفروشی هستند، شرایطی که برای اکران و سانس‌های نمایش‌شان در نظر گرفته می‌شود، باعث می‌شود که فروش خوبی داشته باشند.» 

 

بازیگر فیلم «مرهم» ادامه داد: «من تجربه شرایط بد اکران را سر فیلم «خشم و هیاهو» هم داشتم. اکران این فیلم همزمان با «ابد و یک روز» بود که 27 سالن داشت و تعداد سانس‌های آن هم خیلی بیشتر بود ولی ما برای «خشم و هیاهو» 11 سینما داشتیم با سانس‌های محدودتر. «ابد و یک روز» فیلم بسیار خوبی بود ولی بحث من سر شرایط عادلانه برای اکران فیلم‌هاست.» 

 

 

 صدای مطلب بالا : این صدا کامپیوتری بوده و احتمال تلفظ اشتباه برخی لغات وجود دارد 

 

لینک دانلود صدای مطلب

 

 

خبرآنلاین

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازدید