ابزار وبلاگ

اکران «برادرم خسرو» با حضور خانواده خسرو شکیبایی برگزار شد

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

تمام فیلم‌های درخشان این کارگردان بود و پریسا هاشم‌پور عزیز نویسنده فیلمنامه هم امشب همراه با شما فیلم را تماشا خواهند کرد و این نمایش...

آخرين به روز رساني : یکشنبه 31 تیر 1397


کل مطلب : 4412 مطلب / کل بازديد : 535,9131
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3460
تاريخ انتشار : یکشنبه 14 خرداد 1396 - 11:16

در مراسم اکران فیلم سینمایی «برادرم خسرو» که شامگاه شب گذشته 12 خرداد در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد، پیش از آغاز نمایش فیلم احسان بیگلری کارگردان این فیلم سینمایی ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت: «برادرم خسرو»نخستین فیلم بلند من است و امشب افتخار دارم در خدمت خانم پروین کوشیار هستیم ،همسر اقای شکیبایی که در تمام این 9 سال از زمان فوت زنده‌یاد شکیبایی به دیدن فیلمی نرفتند و امشب دعوت ما را برای دیدن این فیلم پذیرفتند.»

 

او ادامه داد: «این فیلم را به نیت مهر و روح بزرگ آقای شکیبایی نامگذاری کردم. پوریا شکیبایی عزیز فرزند خسرو شکیبایی هم امشب کنار ما هستند و در آینده جای پدر را پُر خواهند کرد. امیر سیدی که در ساخت این فیلم کنارم بود و دستیار بی‌نظیری بود هم امشب در کنار ما هستند. کسی که سالها همراه و همقدم داریوش مهرجویی از «هامون» تا «بانو» و تمام فیلم‌های درخشان این کارگردان بود و پریسا هاشم‌پور عزیز نویسنده فیلمنامه هم امشب همراه با شما فیلم را تماشا خواهند کرد و این نمایش به روح بزرگ خسرو شکیبایی تقدیم می‌شود.»

 

بیگلری در بخش دیگری از صحبت هایش به نبود تبلیغات گسترده در اکران این فیلم سینمایی اشاره کرد و گفت: «متاسفانه این فیلم با حداقل تبلیغات به نمایش‌اش ادامه می‌دهد و این استقبال تنها با حمایت شما از فیلم اتفاق افتاده است و انشاالله ادامه داشته باشد و فیلم را به دیگران توصیه کنید و امیدوارم با ریتم و فضای فیلم همراه باشید و دوستش داشته باشید.»

 

امیر سیدی نیز در صحبت‌های کوتاهی از زنده یاد شکیبایی صحبت کرد و گفت: «خسرو شکیبایی هیچ گاه مدیر برنامه نداشت و خاطرم هست هر وقت برای صحبت درباره فیلمی به دفتری می‌رفت و مبلغی را توافق می‌کردند، چک را جا می‌گذاشت و سناریو را می‌برد اما متاسفانه برخی از همکاران ما، چک را می‌برند و سناریو را جا می‌گذارند! اخلاق حرفه‌ای خسرو شکیبایی عزیز زبان زد بود و روحش شاد.»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد