لاو سینما : سینمای ایران و جهان

تلویزیون چطور می پذیرد که فیلمنامه های غیر آماده وارد تولید شوند

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 28 شهریور 1397


کل مطلب : 4508 مطلب / کل بازديد : 606,9491
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3372
تاريخ انتشار : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 - 10:5

فاطمه گودرزی بازیگر «پرستاران» درباره حضور خود در این سریال که فاز اول آن به کارگردانی علیرضا افخمی از شبکه یک پخش شد گفت: فاز اول این سریال سال گذشته پخش شد و ما اکنون در حال کار هستیم تا فاز دوم روی آنتن شبکه یک برود.

 

وی درباره زمان کار خود در این پروژه و پخش فاز دوم بیان کرد: به ما گفته اند تا ۱۰ خرداد کار تمام شده و احتمالا بعد از ماه رمضان فاز دوم سریال به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی از شبکه یک پخش می شود.

 

این بازیگر با اشاره به نحوه کار در این سریال و آماده نبودن فیلمنامه عنوان کرد: من این شیوه از کار را دوست ندارم که هر شب فیلمنامه نوشته شود و بعد روز بعد ما آن را تحویل گرفته و بازی کنیم.

 

تلویزیون چطور می پذیرد که فیلمنامه های غیر آماده وارد تولید شوند

 

وی اضافه کرد: من نمی دانم تلویزیون چطور می پذیرد که فیلمنامه های غیر آماده وارد تولید شوند. البته احتمالا به دلیل کار کمی است و کیفیت چندان مطرح نیست. با این حال در این شیوه بازیگر نمی تواند روی کارش دقت نظر داشته باشد زیرا وقتی شما زمان داشته باشید روی قصه، طرح و شخصیت پردازی فکر می کنید.

 

بازیگر مجموعه های «فردا دیر است» و «دردسر والدین» در واکنش به تولید سریال ها و به کارگیری بازیگران بدون فیلمنامه های آماده اظهار کرد: درست است که بازیگران بیکار هستند ولی فیلمنامه باید کامل باشد تا خروجی از کیفیت خوبی برخوردار شود.مهر

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد