لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در مورد بازی ها بنظرم متوسط بودن همه ، بازی گوهر خیراندیش البته یک سر و گردن از فیلم و بقیه بالاتر بود و بازی و نقش شقایق فراهانی ضعیف و تا حدی اضافی .نیمه‌شب اتفاق افتاد فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی تینا پاکروان و نویسندگی طلا معتضدی محصول سال ۱۳۹۴ است.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 01 آبان 1397


کل مطلب : 4640 مطلب / کل بازديد : 640,0601
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3363
تاريخ انتشار : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 13:48

قصه در مورد عشق یک مرد جوان ، حسین ، (حامد بهداد) و یک زن میانسال ، زیبا ، (رویا نونهالی) است‌. سوژه جذاب است عشق آن هم نوعی عشق نامتعارف ، اما دلیل این عشق مشخص نیست و به آن پرداخته نمیشود ، در واقع عشق این دو معرفی میشود و بعد فیلم میرود سراغ دردسرهای این عشق و واکنش اطرافیان ، برای فیلمساز نشان دادن واکنشهای منفی اطرافیان مهم تر است تا خود عشق و خود "زیبا و حسین" ، گویی معرفی عشق برای همین بوده که فیلمساز واکنش تلخ و سنتی و عقب مانده بقیه را نشان دهد . واکنش ها ، زخم زبان ها و اذیت وآزاری که آخر سر هم نتیجه ای جز قتل سهوی حسین ندارد ، ضعیف تر از این و مضحک تر از این نمیشود عشق را نابود کرد. تصور کنید عشق زیبا و حسین به خوبی و با حس به بیینده منتقل میشد و برخورد دیگران در حاشیه قرار میگرفت ، آن وقت حتی اگر این دو طبق داستانهای کلاسیک عشقی به یکدیگر هم نمیرسیدند ، دیگر این پایان چرند و ماجرای قتل و قصاص و غیره نیازی نبود مطرح شوند، اما نه فیلمساز زن است و روشنفکر باید جامعه اطراف را بکوبد آن هم بدون بستر سازی مناسب ، بدون عمق دادن به بخش اصلی قصه یعنی عشق .

 

در مورد بازی ها همه متوسط بودند ، بازی گوهر خیراندیش البته یک سر و گردن از فیلم و بقیه بالاتر بود و بازی و نقش شقایق فراهانی ضعیف و تا حدی اضافی  .نیمه‌شب اتفاق افتاد فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی تینا پاکروان و نویسندگی طلا معتضدی محصول سال ۱۳۹۴ است.

 

یادداشت مهمان

 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد