لاو سینما : سینمای ایران و جهان

از ابتدا تصمیم بر این شد که از بهترین متخصصین این کار استفاده شود که خدا شکر می‌کنیم با تلاش‌هایی که صورت گرفت در یک دوره 4 الی 5 ماهه این مجموعه به بهره‌برداری رسید.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,3231
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3343
تاريخ انتشار : شنبه 23 ارديبهشت 1396 - 10:10

مراسم افتتاحیه پردیس سینمایی مگامال با حضور هنرمندان و منوچهر محمدی «مدیر عامل نمایشگران پرده نقره ای» و سیدمجتبی شفیعی «مدیرعامل شرکت نگین» برگزار شد.

 

در این مراسم سیدمجتبی شفیعی «مدیرعامل شرکت نگین» که مالک اصلی مگامال است، گفت: پردیس سینمایی مگامال یک خاصه و دغدغه‌ای 20 ساله برای ساکنین غرب تهران بود که با کمبود جدی فضاهای فرهنگی مواجه بودند. این مجموعه بر اساس تصمیمی که سال گذشته صورت گرفت در مجموعه مگامال قرار شد که در عرض 14 ماه این مجتمع سینمایی تجهیز شود و به بهره‌برداری رسید. از ابتدا تصمیم بر این شد که از بهترین متخصصین این کار استفاده شود که خدا شکر می‌کنیم با تلاش‌هایی که صورت  گرفت در یک دوره 4 الی 5 ماهه این مجموعه به بهره‌برداری رسید.

 

وی در ادامه افزود: امروز که در این مرحله قرار داریم باید بگویم این مجموعه 10 سالن سینمایی دارد که یکی از سالن از این تعداد  VIP است اغلب این سالن‌ها دارای لژ هستند و فضاهای اختصاصی برای خانواده‌ها ترتیب داده شده است و در سایر پردیس‌های سینمایی تقریباً امکاناتی به این شکل وجود ندارد. به لحاظ صوتی سینماهایی که در این مجتمع قرار دارد باید بگویم جزو بهترین و مجهزترین سیستم‌هایی است که در کشور وجود دارد. همین کیفیت در بحث تصویری هم لحاظ شده است. نکته بسیار مهم این است که صندلی‌های پردیس‌های سینمایی مگامال جزو باکیفیت‌ترین صندلی‌هایی است که در کشور وجود دارد. در مجموع این مجتمع سینمایی با بیش از 1300 صندلی می‌تواند امکانات خوبی را برای این منطقه در غرب تهران فراهم کند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد