لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اين فيلم به كارگرداني مشترك نيك كنت و اشلي گتينگ توليد مي‌شود و در آن دوك كمبريج و پرنس هري شايد براي نخستين بار به شكلي كاملا شفاف رازهايي از زندگي مادر خود را

آخرين به روز رساني : جمعه 31 فروردین 1397


کل مطلب : 4382 مطلب / کل بازديد : 621,0861
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3332
تاريخ انتشار : سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 - 9:50

همزمان با بیستمین سالگرد مرگ مشکوک پرنسس دایانا، شبکه HBO مستندی درباره زندگی و فعالیت‌های او برای پخش در آمریکا و بریتانیا تولید می‌کند.

اين فيلم به كارگرداني مشترك نيك كنت و اشلي گتينگ توليد مي‌شود و در آن دوك كمبريج و پرنس هري شايد براي نخستين بار به شكلي كاملا شفاف رازهايي از زندگي مادر خود را بازگو ‌كنند. 

گفته مي‌شود مستند زندگي دايانا كه هنوز نامي براي آن انتخاب نشده، براي نخستين بار تصويري از اين چهره فقيد خاندان سلطنتي بريتانيا ارائه مي‌دهد كه پيش از اين سابقه نداشته است. حضور 2چهره از نزديك‌ترين افراد زندگي دايانا به علاوه استفاده از تصاوير آرشيوي پخش‌نشده و مشاركت برخي دوستان و اعضاي خانواده مي‌تواند به جذابيت‌هاي مستند شبكه HBO بيفزايد.

قرار است شبكه ABC هم تابستان امسال مستندي 4ساعتي درباره عروس خاندان سلطنتي بريتانيا روي آنتن بفرستد. دايانا فرانسيس نخستين همسر شاهزاده چارلز بود كه 31اوت 1997در يك حادثه رانندگي از دنيا رفت.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد