close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

اکران «سلام بمبئی» با دوبله هندی در ماه می در هندوستان

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا این امر با اطلاع کمپانی هندی تولیدکننده فیلم صورت گرفته است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه «سلام بمبئی» باید به زبان هندی ترجمه

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 31 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 574,7911
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3326
تاريخ انتشار : جمعه 15 ارديبهشت 1396 - 19:14

قربان محمدپور کارگردان سینما در گفتگو  در پاسخ به این پرسش که چرا نسخه شبکه نمایش خانگی «سلام بمبئی» قبل از اکران جهانی آن در کشور خودمان عرضه می‌شود، گفت: این فیلم سینمایی قرار است از ۲۷ ماه می در هندوستان و کشورهای دیگر اکران شود و این به آن معنا است که «سلام بمبئی» ۲۳ روز دیگر اکران جهانی خود را آغاز می کند.

 

وی ادامه داد: قرار بود نسخه نمایش خانگی «سلام بمبئی» عید فطر وارد بازار شود، اما به ما گفتند که نسخه قاچاق فیلم بیرون آمده است و ما نیز ترجیح دادیم تا نسخه نمایش خانگی کمی زودتر وارد بازار شود.

 

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا این امر با اطلاع کمپانی هندی تولیدکننده فیلم صورت گرفته است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه «سلام بمبئی» باید به زبان هندی ترجمه شود، مشکلی در اکران فیلم در هندوستان پیش نمی آید. این را هم بگویم که این هفته دوبله هندی فیلم آغاز می شود.

 

محمدپور در پایان گفت: همچنان در انتظار دریافت پروانه ساخت فیلم سینمایی «سلام بمبئی ۲» هستم البته طبق شنیده ها بررسی این فیلمنامه در شورای صدور پروانه ساخت، روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه صورت می گیرد.(مهر)

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد