لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا این امر با اطلاع کمپانی هندی تولیدکننده فیلم صورت گرفته است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه «سلام بمبئی» باید به زبان هندی ترجمه

آخرین به روز رسانی : دوشنبه 01 آبان 1396


کل مطلب : 3598 مطلب / کل بازدید : 497,8361
تبلیغات

تبلیغات
کانال تلگرام لاوسینما
خرید بلیط زیر سقف دودی

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3326
تاریخ انتشار : جمعه 15 ارديبهشت 1396 - 19:14
بازدید : 3234

قربان محمدپور کارگردان سینما در گفتگو  در پاسخ به این پرسش که چرا نسخه شبکه نمایش خانگی «سلام بمبئی» قبل از اکران جهانی آن در کشور خودمان عرضه می‌شود، گفت: این فیلم سینمایی قرار است از ۲۷ ماه می در هندوستان و کشورهای دیگر اکران شود و این به آن معنا است که «سلام بمبئی» ۲۳ روز دیگر اکران جهانی خود را آغاز می کند.

 

وی ادامه داد: قرار بود نسخه نمایش خانگی «سلام بمبئی» عید فطر وارد بازار شود، اما به ما گفتند که نسخه قاچاق فیلم بیرون آمده است و ما نیز ترجیح دادیم تا نسخه نمایش خانگی کمی زودتر وارد بازار شود.

 

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا این امر با اطلاع کمپانی هندی تولیدکننده فیلم صورت گرفته است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه «سلام بمبئی» باید به زبان هندی ترجمه شود، مشکلی در اکران فیلم در هندوستان پیش نمی آید. این را هم بگویم که این هفته دوبله هندی فیلم آغاز می شود.

 

محمدپور در پایان گفت: همچنان در انتظار دریافت پروانه ساخت فیلم سینمایی «سلام بمبئی ۲» هستم البته طبق شنیده ها بررسی این فیلمنامه در شورای صدور پروانه ساخت، روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه صورت می گیرد.(مهر)

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازدید