لاو سینما : سینمای ایران و جهان

حسین آبادی با بیان اینکه سرمایه گذاری فیلم را علیرضا مهربان بر عهده دارد، گفت: «جاده سه هزار» درباره جوانی است که تمام سرمایه کاری خود را در آتش سوزی از دست ...

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 28 شهریور 1397


کل مطلب : 4518 مطلب / کل بازديد : 607,5781
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3323
تاريخ انتشار : چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396 - 14:52

حسین‌آبادی روز چهارشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا، درباره تازه‌ترین فعالیت خود افزود: اکنون مشغول پیش تولید پروژه سینمایی «جاده سه هزار» هستیم که از اوایل خرداد ماه جلوی دوربین خواهد رفت.

وی با بیان اینکه حضور مجید مشیری به عنوان بازیگر قطعی است، ادامه داد: همچنین عباس شوقی به عنوان مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان و سعید واثق به عنوان مدیر تصویربرداری از افرادی هستند که با پروژه قرارداد بسته اند.

این کارگردان سینما درباره انتخاب دیگر بازیگران «جاده سه هزار» گفت: همچنین توافق نسبی با افسانه چهره آزاد و دو بازیگر جوان که بیشتر سابقه تئاتر دارند به نام‌های میثم غفاری‌نیا و سحر حقایقی شده که بزودی به جمع بندی نهایی خواهیم رسید.

حسین آبادی با بیان اینکه سرمایه گذاری فیلم را علیرضا مهربان بر عهده دارد، گفت: «جاده سه هزار» درباره جوانی است که تمام سرمایه کاری خود را در آتش سوزی از دست می‌دهد و بعد از مدتی در روز عروسی اش برخی طلبکاران حکم جلب او را می‌گیرند و مجبور به فرار از عروسی می‌شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد