لاو سینما : سینمای ایران و جهان

بنا بر این گزارش، سالن شماره 5 چهارسو نیز به فیلم های بخش بازار که همگی از آثار ایرانی هستند اختصاص دارد که هفت فیلم در سئانس‌های 13 تا 23:30 نمایش داده خواهند

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 28 شهریور 1397


کل مطلب : 4518 مطلب / کل بازديد : 607,6351
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3290
تاريخ انتشار : شنبه 02 ارديبهشت 1396 - 12:13

 امروز(شنبه) و در دومین روز از سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، آثار مختلفی از سینمای دنیا در کاخ جشنواره (پردیس چارسو) به نمایش درخواهد آمد.

 

** سالن شماره یک پردیس چارسو

بنا بر این گزارش، در سالن شماره یک چارسو فیلم های «درود از فوکوشیما» به کارگردانی دوریس دوریه محصول کشور آلمان از ساعت 13:30 و فیلم « فارغ التحصیلی» ساخته کریستین مونجیو محصول کشور رومانی ساعت 17:45 نمایش داده خواهد شد.

ساعت 20 فیلم سینمایی «گناهکاران» ساخته ایوان دی گائونا از کلمبیا در سالن شماره یک چارسو نمایش داده خواهد شد و در همین سالن ساعت 22:10 فیلم «شب دراز فرانیسکو سانکتیس» به کارگردانی آندریا تستا و فرانسیسکو مارکز محصول کشور آرژانتین اکران خواهد شد. 

آخرین سئانس سالن شماره یک پردیس چارسو امروز به نمایش فیلم «قطاری به سوی بوسان» به کارگردانی یئون سانگ هو محصول کشور کره جنوبی اختصاص دارد که از ساعت 23:45 برای عموم نمایش داده می شود.

 

** سالن شماره دو پردیس چارسو

در سالن شماره دو چارسو فیلم های «پاریس سفید» به کارگردانی لیدیا ترکی محصول کشور فرانسه از ساعت 11:20، «آپاندیس» ساخته حسین نمازی محصول ایران ساعت 13 برای هیات داوران و اهالی رسانه به نمایش در می آیند.

فیلم «باد سیاه» به کارگردانی حسین حسن محصول مشترک کشورهای عراق، آلمان و قطر نیز ساعت 14:30 به طور اختصاصی برای اهالی رسانه در سالن شماره دو نمایش داده می شود.

فیلم «سرگذشت ملانی» به کارگردانی «ویستور کاپریش» محصول مشترک کشورهای لتونی، جمهوری چک و فنلاند، ساعت 16:10 برای عموم اکران خواهد شد.

در این سالن همچنین دو فیلم «پادشاه بلژیکی ها» به کارگردانی پیتر بروزنس و جسیکا وودورث محصول کشورهای بلژیک، هلند و بلغارستان از ساعت 18:20 و «تو» ساخته «کیم کی دوک» محصول کره جنوبی از ساعت 20:10 برای اهالی رسانه نمایش اختصاصی خواهد داشت.

 

** سالن شماره سه پردیس چارسو

امروز در سالن شماره 3 چارسو نیز فیلم «در تبعید» ساخته تین وین نایگ محصول مشترک کشورهای آلمان و میانمار ساعت 12:450 اکران خواهد شد و فیلم «تبعیدی» به کارگردانی دیویس سیمانیس محصول کشو لیتوانی ساعت 14:10 برای اهالی رسانه و هیات داوران نمایش داده خواهد شد.

دو پکیج فیلم کوتاه هم در همین سالن در سانس های 16:15 و 20:45 نمایش عمومی دارد. فیلم های «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی محصول ایران در ساعت 18:45 برای اهالی رسانه و هیات داوران و «مادر» ساخته ریری رضا محصول کشور اندونزی، ساعت 22 برای عموم اکران خواهد شد.

 

** سالن شماره چهار پردیس چارسو

فیلم‌های سالن شماره 4 چارسو که برای عموم نمایش داده می شود و نمایش ویژه و خاص برای اهالی رسانه و هیات داوران ندارد از جمله «جیب بر» ساخته روبر برسون محصول کشور فرانسه، «روشنایی های شهر» ساخته چارلی چاپلین محصول ایالت متحده امریکا، «رازی در جعبه» ساخته خاویر اسکیردو محصول کشور اکوادور، «کِدی» ساخته سیا ترون محصول کشور ترکیه و «گرگ و بره» ساخته شهربانو سادات محصول مشترک کشورهای افغانستان، دانمارک و فرانسه ، «تاج و تخت» به کارگردانی لی جون کی محصول کره جنوبی و «تونل» ساخته کیم سئونگ هان محصول کشور کره جنوبی روی پرده می‌روند.

این آثار به ترتیب در ساعت‌های 13، 14:30، 16:5، 17:40، 19:10، 21 و 23:30 اکران خواهند شد. 

بنا بر این گزارش، سالن شماره 5 چهارسو نیز به فیلم های بخش بازار که همگی از آثار ایرانی هستند اختصاص دارد که هفت فیلم در سئانس‌های 13 تا 23:30 نمایش داده خواهند شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد