لاو سینما : سینمای ایران و جهان

لاوسینما :باران کوثری که از مهمانان سری مجموعه های «کلاه قرمزی» در سال های گذشته بود با انتشار این متن ناراحتی اش را از این اقدام صدا و سیما ابراز کرد.

آخرين به روز رساني : جمعه 25 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 663,4731
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3100
تاريخ انتشار : سه شنبه 01 فروردين 1396 - 23:42

لاوسینما :باران کوثری که از مهمانان سری مجموعه های «کلاه قرمزی» در سال های گذشته بود با انتشار این متن ناراحتی اش را از این اقدام صدا و سیما ابراز کرد. 
 باران کوثری با انتشار این پیام اعلام کرد : واقعا ؟! كلاه قرمزى تكرارى ؟! نه آن قدر براى سازندگانش كه سازنده يكى از چند برنامه انگشت شمار با كيفيتتان بودند احترام قائل بوديد كه رضايتشان را جلب كنيد و به نمايش بخش هاى جديد راضى شان كنيد ، نه براى مردم كه شب عيد برنامه تكرارى نبينند . اين گروه آنقدر هم براى مردم ، هم براى ما كه تجربه همكارى باايشان را داشته ايم ، شناخته شده هستند كه مطمئن باشيم غير از حق خود و گروهشان چيز بيشترى نمى خواهند . جناب تلويزيون ! قدرت نمايى مى كنيد به مردم و سازندگان برنامه هاى خوبتان ؟ قدرت مال شما ، بودجه تان را خرج برنامه ها و سريال هاى ميلياردى رنگارنگ بى كيفيت كم مخاطب كنيد اما بدانيد كه ملى و مردمى نيستيد. چيزى از ياد دنيا و ارزش جناب طهماسب و جبلى وخانواده نازنين كلاه قرمزى و دوستانش پيش ما كم نمى شود ، جايگاهشان از پُست و مسند شما خيلى بالاتر است . فكرى به حال خودتان ، برنامه هايتان و رضايت مردم كنيد ، سال به سال دريغ از پارسال ...
 

 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد