لاو سینما : سینمای ایران و جهان

پروژه ساخت سالن سینمایی در مجتمع ارگ تجریش از خرداد 95 آغاز شد و قرار بود اواسط زمستان امسال به بهره‌برداری برسد که با کمی تاخیر با حضور محمد نادری مدیر...

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 22 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,0921
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3048
تاريخ انتشار : شنبه 28 اسفند 1395 - 8:57

 روز پنجشنبه  سه سالن پردیس سینمایی ارگ تجریش، با حضور مردم و یاد علی معلم افتتاح شد. پیش از این در این مکان یک سالن سینمایی وجود داشت که تخریب و به دو سالن سینمایی تبدیل شد، همچنین یک سالن دیگر با ظرفیت 300 نفر به آن اضافه شد که به بهره‌برداری رسیدند. قرار است تعداد سالن‌های این مجتمع تجاری-فرهنگی به 14 سالن برسد. این پردیس سینمایی و پروژه‌های دیگر در کرج، مشهد و شیراز زیر نظر هدایت فیلم انجام می‌شوند.

پروژه ساخت سالن سینمایی در مجتمع ارگ تجریش از خرداد 95 آغاز شد و قرار بود اواسط زمستان امسال به بهره‌برداری برسد که با کمی تاخیر با حضور محمد نادری مدیر این پردیس سینمایی، مرتضی شایسته مدیرعامل هدایت فیلم و تعدادی از مخاطبان افتتاح شد.

به گفته نادری، قرار است تعداد سالن‌های این مجموعه به 14 سالن برسد و سه پروژه دیگر از جمله ساخت سالن برای البرز مال در کرج و پروژه‌هایی در مشهد و شیراز نیز تا پایان سال 96 در حال پیگری و انجام هستند.

پیش از ساخت این سه سالن سینمایی، یک سالن در ارگ تجریش وجود داشت که تخریب و به دو سالن 110 و 60 نفره تبدیل شد و یک سالن 300 نفره نیز در کنار آن احداث شد. سالن‌های دیگر این پردیس سینمایی قرار است در طبقات بالاتر ساخته شوند و یک آمفی‌تئاتر 400 نفره نیز در طبقه زیرین این پردیس ساخته خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد