close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

دلیل عصبانیت لیلا حاتمی از خبرنگاران + فیلم

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

کیفیت 360p : // کیفیت 270p : //   لاوسینما :لیلا حاتمی علت عصبانیت خود از دست خبرنگاران را اینگونه توضیح داد او می گوید : این موضوع به این شکل بوده که عده ای خبرنگار در روز نامناسبی در  سر صحنه فیلمبرداری حاضر می شوند و فضای فیزیکی ما این اجازه را نمی داد که کسی بخواهد قرار بگیرد خود…

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 31 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 574,7371
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : ویدیو (آزمایشی)
کد مطلب : 2935
تاريخ انتشار : شنبه 30 بهمن 1395 - 22:34

کیفیت 360p :

کیفیت 270p :

 

لاوسینما :لیلا حاتمی علت عصبانیت خود از دست خبرنگاران را اینگونه توضیح داد

او می گوید : این موضوع به این شکل بوده که عده ای خبرنگار در روز نامناسبی در  سر صحنه فیلمبرداری حاضر می شوند و فضای فیزیکی ما این اجازه را نمی داد که کسی بخواهد قرار بگیرد خود ما هم برای خودمون زیاد بودیم مثلا من جا نداشتم که بشینم که مجبور بودیم 15 الی 16 نفر روی راه پله های خونه در محل فیلمبرداری بشینیم 

 

ادامه این گفتگو را می توانید از ویدیو مشاهده کنید

 

 

ویدیو عصبانیت لیلا حاتمی از دست خبرنگاران را می توانید در پایین مشاهده کنید 


کیفیت 360p:

 

 کیفیت 270p:

 

لیلا حاتمی در مصاحبه‌ای (پشت صحنه فیلم سینمایی رگ خواب) با عصبانیت و پرخاش با خبرنگاران گفتگو کرد.

خبر تکمیلی :

نشست خبری فیلم سینمایی«رگ‌خواب» به کارگردانی حمید نعمت‌الله در روز یکشنبه  17 بهمن‌ماه با حضور لیلا حاتمی، کورش تهامی و همایون شجریان برگزار شد.

حمید نعمت الله کارگردان این فیلم سینمایی در تماس تلفنی درباره فیلم خود گفت: کار ما این است و همواره دنبال سوژهای برای ساختن هستم. قرار بود ابتدا شعله ور را بسازیم که به دلایلی متوقف شد. فیلمنامه «رگ خواب» را خانم بیات نگاشته بود و من در جریان بودم. انتخاب بازیگر از ابتدا همین ترکیب بود.

لیلا حاتمی درباره همکاری خود با نعمت الله اظهار کرد: عدم حضور نعمت الله شبیه خود فیلم است. فیلم برایم غافلگیر کننده است. همچون یک تماشاگر این فیلم را مینگرم. با این فیلم به آرزویم رسیدم که هر چه بیشتر روبه‌روی دوربین نعمت الله باشم.

حاتمی درباره درگیری با خبرنگاران بیان کرد: آن اتفاق صرفاً نسبت به آن چند نفر خبرنگار بود. آنها می‌آمدند و مزاحت ایجاد می‌کردند و به نظرم جایشان آنجا نبود، تا جایی که توان داشته باشم چنین می‌کنم. 

 این صحبتهای لیلا حاتمی باعث شد تعدادی از خبرنگاران به نشانه اعتراض جلسه را ترک کنند. چندی پیش لیلا حاتمی در جلسه ای با خبرنگاران در پشت صحنه فیلم رگ خواب با خبرنگاران سینمایی درگیر لفظی شد و مساله با واکنشهای متعددی در دو طرف همراه شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد