close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

برنامه «مهمان ما باشید»؛ آخر هفته در شبکه سه

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

برنامه «مهمان ما باشید» پنجشنبه و جمعه این هفته  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد؛سری دوم این برنامه از مرداد ماه آغاز شده است . به گزارش رسیده،در قسمت قبل شاهد رقابت بین خانواده ای از شهر جلفا با یک خانواده یزدی بودیم. در برنامه مهمان ما باشید هر هفته دو خانواده از دو شهر مختلف…

آخرين به روز رساني : سه شنبه 30 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 574,5471
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 284
تاريخ انتشار : چهارشنبه 24 شهريور 1395 - 13:48

برنامه «مهمان ما باشید» پنجشنبه و جمعه این هفته  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد؛سری دوم این برنامه از مرداد ماه آغاز شده است .

به گزارش رسیده،در قسمت قبل شاهد رقابت بین خانواده ای از شهر جلفا با یک خانواده یزدی بودیم.

در برنامه مهمان ما باشید هر هفته دو خانواده از دو شهر مختلف ایران مهمان یکدیگر می‌شوند و آداب و رسوم، غذاهای سنتی و جاذبه های گردشگری محل زندگی خود را به خانواده میهمان و بینندگان معرفی می‌کنند.

اجرای فصل دوم برنامه «مهمان ما باشید» را همچنان مهران رجبی به عهده دارد و دو متخصص آشپزی و گردشگری این مسابقه را داوری می‌کند.

در  مسابقه روز  پنجشنبه همین هفته خانواده  ماکویی با یک خانواده شیرازی به رقابت می پردازند. در مسابقه عصر جمعه دور برگشت را مشاهده می‌کنیم که جای مهمان و میزبان عوض شده و این بار در شهر دیگری مهمانی صورت می‌پذیرد. در پایان مسابقه نیز براساس امتیاز داوران و خانواده ها، خانواده برگزیده معرفی می‌شود. مخاطبان نیز می توانند از طریق پیامک برنامه از خانواده موردنظر خود حمایت کنند.

مسابقه تلویزیونی «مهمان ما باشید» به تهیه کنندگی معصومه پورحسینی روزهای پنج شنبه ساعت۱۶  و جمعه  ساعت ۱۴:۳۰از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد