لاو سینما : سینمای ایران و جهان

خسرو معصومی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «کار کثیف» گفت: در حال حاضر به دنبال یک بازیگر خانم برای نقش اول این فیلم سینمایی هستیم، در واقع تمام کارهای این فیلم در گرو یافتن یک بازیگر خانم است که با ویژگی های شخصیتی فیلمنامه «کار کثیف» مطابقت داشته باشد. وی افزود: ویژگی های شخصیتی این خانم به این گونه است که بین ۲۷ تا ۳۰ سال سن دارد و صاحب یک بچه یک ساله و یک بچه ۴ ساله است، بنابراین اگر بتوانیم شخصیت موردنظر خودمان را پیدا کنیم کار فیلمبرداری را آغاز می کنیم.معصومی…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,3721
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 2490
تاريخ انتشار : پنجشنبه 25 آذر 1395 - 4:38

خسرو معصومی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «کار کثیف» گفت: در حال حاضر به دنبال یک بازیگر خانم برای نقش اول این فیلم سینمایی هستیم، در واقع تمام کارهای این فیلم در گرو یافتن یک بازیگر خانم است که با ویژگی های شخصیتی فیلمنامه «کار کثیف» مطابقت داشته باشد.


وی افزود: ویژگی های شخصیتی این خانم به این گونه است که بین ۲۷ تا ۳۰ سال سن دارد و صاحب یک بچه یک ساله و یک بچه ۴ ساله است، بنابراین اگر بتوانیم شخصیت موردنظر خودمان را پیدا کنیم کار فیلمبرداری را آغاز می کنیم.

معصومی عنوان کرد: با توجه به اینکه فصل مورد نظر فیلمبرداری ما زمستان است، در نظر داریم ضبط این فیلم را ۴ دی ماه آغاز کنیم اما همانطور که گفتم این امر منوط به یافتن بازیگر خانم فیلم ما است.

وی در پایان با اشاره به داستان «کار کثیف» گفت: این فیلم درباره کار و مهاجرت است.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی در تهران آغاز و پس از آن در شهرهای مازندران، استانبول و آنکارا انجام خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد