لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اولین فیلم کمدی که بناست از هفته آینده به شبکه خانگی عرضه شود “یک دزدی عاشقانه” ساخته امیرشهاب رضویان است. “یک دزدی عاشقانه”  که از حضور مهدی هاشمی، فرهاد آییش و لادن مستوفی سود می برد داستان دو سارق سابقه دار را بیان می کند که بعد از مدتها وقتی از زندان آزاد می شوند به سراغ بانویی می روند که شریک آخرین سرقت آنها بوده و باید سهم آنها از سرقت را بپردازد. “یک دزدی عاشقانه” از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد و علاوه بر فیلم اصلی شامل یک مستند…

آخرين به روز رساني : جمعه 25 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 663,5061
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 2393
تاريخ انتشار : پنجشنبه 18 آذر 1395 - 18:38

اولین فیلم کمدی که بناست از هفته آینده به شبکه خانگی عرضه شود “یک دزدی عاشقانه” ساخته امیرشهاب رضویان است.

“یک دزدی عاشقانه”  که از حضور مهدی هاشمی، فرهاد آییش و لادن مستوفی سود می برد داستان دو سارق سابقه دار را بیان می کند که بعد از مدتها وقتی از زندان آزاد می شوند به سراغ بانویی می روند که شریک آخرین سرقت آنها بوده و باید سهم آنها از سرقت را بپردازد.

“یک دزدی عاشقانه” از طریق موسسه گلرنگ رسانه به شبکه خانگی عرضه خواهد شد و علاوه بر فیلم اصلی شامل یک مستند ۷۰ دقیقه ای از پشت صحنه فیلم با نام “از اسب افتاده” هم هست که روند تولید فیلم را در فضایی مفرح به تصویر می کشد.

“یک دزدی عاشقانه” و “از اسب افتاده” در یک دی.وی.دی با قیمت ۵ هزار تومان از دوشنبه ۲۲ آذرماه در شبکه خانگی توزیع خواهند شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد