لاو سینما : سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»  اولین تجربه سینمایی حمیدرضا قربانی به قلم آزیتا ایرایی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی، در فصل پاییز اکران می‌شود. در خلاصه داستان این فیلم که در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، آمده است: دعوای دو برادر بحرانی را در خانواده ایجاد می‌کند. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه‌ یک خانه زندگی می‌کنند سعی دارند، هرکدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی‌شان را به دوش کشند. مهناز…

آخرين به روز رساني : یکشنبه 18 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 694,8971
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 174
تاريخ انتشار : دوشنبه 22 شهريور 1395 - 16:38

فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»  اولین تجربه سینمایی حمیدرضا قربانی به قلم آزیتا ایرایی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی، در فصل پاییز اکران می‌شود. 

در خلاصه داستان این فیلم که در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، آمده است: دعوای دو برادر بحرانی را در خانواده ایجاد می‌کند. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه‌ یک خانه زندگی می‌کنند سعی دارند، هرکدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی‌شان را به دوش کشند. 

مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، مانی رحمانی، مانیا علیجانی و علیرضا کمالی بازیگران این فیلم هستند. 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد