لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از اکسپرس، «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی که در بخش غیررقابتی این جشنواره حضور داشت، موفق شد تا از هیات داوران جوان و از بین همه فیلم‌های بخش‌های رقابتی و غیر رقابتی، این عنوان را به خود اختصاص دهد. جشنواره بین‌المللی فیلم سمینسی(Seminci)  از جشنواره‌های قدیمی فیلم اروپاست. این جشنواره امسال جایزه اسپایک طلای بهترین کارگردانی خود را به پائولو ویرزی برای فیلم «دیوانه از لذت» اهدا کرد و والریا برونی نیز برای بازی در همین فیلم به عنوان بهترین…

آخرين به روز رساني : جمعه 25 آبان 1397


کل مطلب : 4659 مطلب / کل بازديد : 663,4991
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 1494
تاريخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 - 17:38

به نقل از اکسپرس، «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی که در بخش غیررقابتی این جشنواره حضور داشت، موفق شد تا از هیات داوران جوان و از بین همه فیلم‌های بخش‌های رقابتی و غیر رقابتی، این عنوان را به خود اختصاص دهد.

جشنواره بین‌المللی فیلم سمینسی(Seminci)  از جشنواره‌های قدیمی فیلم اروپاست. این جشنواره امسال جایزه اسپایک طلای بهترین کارگردانی خود را به پائولو ویرزی برای فیلم «دیوانه از لذت» اهدا کرد و والریا برونی نیز برای بازی در همین فیلم به عنوان بهترین بازیگر زن این جشنواره انتخاب شد. دانیل بوتلو نیز جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره را از هیات داورانی دریافت کرد که مارک باشت فرانسوی ریاست آن را برعهده داشت.

فیلم «آکواریوس» ساخته کلبر مندونسا فیلهو که یکی از ۲۱ فیلم رقابت کننده برای نخل طلای بهترین فیلم امسال جشنواره کن بود و در این جشنواره نیز حضور داشت از این جشنواره دست خالی بیرون نیامد.

جشنواره سمینس از بیست و دوم تا بیست و نهم ماه اکتبر (اول تا هشتم آبان ماه) در اسپانیا برگزار شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد