لاو سینما : سینمای ایران و جهان

 فیلم‌سینمایی«جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری پس از انتخاب در جشنواره فیلم «رم» ایتالیا و «زاگرب» کرواسی به بخش مسابقه جشنواره «هانوی» ویتنام راه پیدا کرد. به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، چهارمین دوره جشنواره هانوی ویتنام امسال در حالی برگزار می‌شود که چهل و دو فیلم در بخش مسابقه سینمای جهان این جشنواره حضور خواهند داشت و فیلم سینمایی «جاودانگی» در این بخش به نمایش درخواهد آمد.  ساختار پلان-سکانس 145 دقیقه‌ای…

آخرين به روز رساني : سه شنبه 01 آبان 1397


کل مطلب : 4640 مطلب / کل بازديد : 640,1411
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 1482
تاريخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - 19:25

 فیلم‌سینمایی«جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری پس از انتخاب در جشنواره فیلم «رم» ایتالیا و «زاگرب» کرواسی به بخش مسابقه جشنواره «هانوی» ویتنام راه پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، چهارمین دوره جشنواره هانوی ویتنام امسال در حالی برگزار می‌شود که چهل و دو فیلم در بخش مسابقه سینمای جهان این جشنواره حضور خواهند داشت و فیلم سینمایی «جاودانگی» در این بخش به نمایش درخواهد آمد. 

ساختار پلان-سکانس 145 دقیقه‌ای «جاودانگی» که این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است، بر اساس «تناوب» نخستین فیلم کوتاه فرد قادری است که در سال هشتاد و چهار در یک پلان یازده دقیقه‌ای کارگردانی شده است. «جاودانگی» نخستین فیلم بلند این فیلمساز محسوب می‌شود که تمام اتفاقات آن در شبی بارانی در قطاری مسافربری رُخ می‌دهد.

این فیلم به قصه زندگی شش خانواده در واگن‌های مختلف قطار می‌پردازد که با جابه‌جایی زمان روایت می‌شود.
«جاودانگی» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده است و عرضه و پخش بین‌المللی آن به عهده محمد اطبایی «مستقل‌های ایرانی» است.

چهارمین دوره جشنواره هانوی ویتنام از یازده تا پانزده آبان ماه برگزار خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد